Schurter DKIH-3242-20D5
Common Mode Chokes / Filters 20A 2X0.50mH DKIH COMP.CHOKE THT
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet6 페이지2년 전
Master Electronics
Sager Electronics
Newark
Burklin Elektronik
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Introduction Date2016-01-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
COMPENSATED HIGH CURRENT CHOKE, 1-PHASE, 20A 2 X 0.50 MH, DKIH SERIES
Suppressor choke, radial, 0.5 mH, 20 A, DKIH-3242-20D5
Single Phase EMI Filter, 425V, 0-400HzHz
Filter, Common Mode, 500Uh, 20A; Dc Current Rating:20A; Product Range:Dkih-1 Series; Inductance:500Μh Rohs Compliant: Yes |Schurter DKIH-3242-20D5