Schneider Electric W92S7D22D-12
Relay; 30 A; 12 VDC; Power; 86 Ohms; Silver Alloy; 1.7 W; lt=== 10%; DPST-NO
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet2 페이지21년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
설명
Electromechanical Relay DPST-NO 30A 12VDC 86Ohm Flange Mount/DIN Rail