Schneider Electric W60HE2S-48DC
Relay; 24 VDC (Contact Rating); PCB; PC Board; DPDT; +10; 0.33 W (Coil)
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet2 페이지21년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
관련 부품
TE Connectivity7-1393243-0
Power Relay 48VDC 15A DPDT (( 29mm 12.7mm 15.7mm)) Through Hole
TE Connectivity1-1393243-1
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 48V / General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VDC Coil Through Hole
Electromechanical Relay DPDT 3A 48VDC 5.76KOhm Through Hole
PanasonicJW2SN-DC48V
POWER RELAY, DPDT, 48VDC, 5A, THT; Available until stocks are exhausted Alternative available
Power Relay 48VDC 8A DPDT(29x12.7x15.7)mm THT
POWER/SIGNAL RELAY SPDT MOMENTARY 0.011A (COIL) 48VDC (COIL) 530mW (COIL) 5A (CONTACT) 125VDC (CONTACT) SOCKET MOUNT
설명
Relay, DPDT, 48 VDC Coil
PC Board Relays DPDT MINATURE 48V