Schneider Electric 782XBXCT-24D
782 Series General Purpose 15 A DPDT 24 VDC Plug In Ice Cube Power Relay
IHS
Datasheet9 페이지11년 전
Electro Sonic
Master Electronics
Newark
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.29%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.41.00.50
Introduction Date2014-09-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
TE ConnectivityK10P-11D15-24
RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 24V / General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable
TE ConnectivityK10P-11D55-24
Electromechanical Relay 24VDC 650Ohm 15A DPDT (28.17x21.84x35.56)mm THT General Purpose Relay
Schneider Electric782XBXM4L-24D
Schneider Electric General Purpose Relay; 15A; DPDT; 24VDC; 8-Blade; LED; Mechanical Indicator; Test Button
TE Connectivity4-1419111-2
RELAY GEN PURPOSE DPDT 12A 24V / General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable
Schneider Electric788XBXM4L-24D
Relay; 16 A; Plug-In Power; DC Operated; Panel Mount; 24 VDC@ 25 C; 1.4 W
PanasonicJVN1A-18V-F
JVN Series 16 A SPST 18 VDC Through Hole Non-Polarized Compact Power Relay
설명
Power Relay 24VDC 15A DPDT(27.9x21x35.5)mm THT
POWER RELAY, DPDT, 24VDC, 15A, PLUG IN
Electromechanical Relay, DPDT, 26.4VDC (Coil), 12A (Contact), 28VDC (Contact), Random, AC/DC Output
782 PCB RELAY; DPDT 15A; 24VDC
General Purpose Relays DPDT 24VDC 15A