TE Connectivity FN405-10-02
Power Line Filter 0Hz to 400Hz 10A 250VAC PC Pins Thru-Hole
Production
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet3 페이지6년 전
IHS
Electro Sonic
Farnell
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+361%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
EE Concierge
심벌풋프린트
Ultra Librarian
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginThailand
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Interference suppression filters/wired 10A 250VAC
PCB Mount Filter 250VAC, 10A, H 1
SINGLE PHASE PCB 10 A FILTER PIN CONNECTION
Power Line Filters 10A PCB MOUNTING
FN405-10-02, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
FILTER, POWER LINE, STANDARD, 10A, 373UA; Capacitance:-; Voltage Rating:250VAC; Filter Type:1 Phase; Current Rating:10A; Terminals:Through