TE Connectivity FN405-0.5-02
FN405 Series 0.5A 250 V AC 400HZ Pcb Power Line Filter With Pin Terminals
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지0년 전
Electro Sonic
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+51.27%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginThailand
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
설명
Power Line Filter 0Hz to 400Hz 0.5A 250VAC PC Pins Thru-Hole
SCHAFFNER FN405-0.5-02 FILTER, 0.5A, PCB MOUNT
FN405-0.5-02, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Power Line Filters FN405-0.5/02
Filter, 0.5A, Pcb Mount; Capacitance:15000Pf; Voltage Rating:250Vac; Filter Type:Emi, Rfi; Current Rating:500Ma; Filter Terminals:Through Hole; Inductance Min:24Mh; Leakage Current Max:200Μa; Product Range:Fn405 Series; Svhc:No Svhc Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN405-0.5-02