TE Connectivity FN356-50-24
Power Line Filter General Purpose 0Hz to 60Hz 50A 440VAC Threaded StudChassis Mount
Obsolete
가격 및 재고
Datasheet4 페이지0년 전
Electro Sonic
element14 APAC
Factory Futures
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
LTB Date2024-06-28
LTD Date2024-12-30
설명
21225P10 Probe/Bag/Box |Te Connectivity Sensors 11029377-00
Schaffner Three Phase High-Current Filters
Three Phase EMI Filter, 440V, 60HzHz
NTC Thermistors 21225P10 PROBE
Mains filter, 3 Phase 50A 440V
FILTER 3PHASE NEUTRAL LINES 50A
FILTER, 50A, 3 PHASE, NEUTRAL; Current Rating: 50A; Voltage Rating: 250V; Filter Type: 3 Phase + Neutral Line; Filter Terminals: Stud; Inductance Min: 550µH; Capacitance: 2µF; Leakage Current Max: 2.85mA; Product Range: -; SVHC: