TE Connectivity FN352Z-10-29
Power Line Filter 0Hz to 400Hz 10A 250VAC Quick Connect Flange Mount
NRND
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지0년 전
TME
Electro Sonic
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
공급망
Country of OriginThailand
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
MULTI-STAGE AC FILTER EMI 1-PH 250VAC 10A CHASSIS FN 352Z SERIES
Power Line Filters 10A, 5/.06/.003mH MULTI-STAGE EMI
Single Phase Multi Stage Filter 250Vac, 10A, Surge Protection Device Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN352Z-10-29
FN352Z-10-29, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Single Phase Multi Stage Filter 2
LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
LINE FILTER 250VAC 10A CHASSIS
POWER LINE FILTER, 1 PHASE, 10A, 250VAC; Current Rating: 10A; Voltage Rating: 250VAC; Filter Type: 1 Phase; Filter Terminals: Terminal Block; Inductance Min: 5mH; Capacitance: 0.22µF; Leakage Current Max: 1.3mA; Product Range: F