TE Connectivity FN3288-40-33-C35-R65
Power Line Filter 3-Phase 0Hz to 60Hz 40A 760VAC Terminal Block Chassis Mount
Datasheet9 페이지0년 전
Electro Sonic
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
3개월간의 트렌드:
+5.66%
공급망
Introduction Date2025-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
설명
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 480VAC, 40A, STB Terminal 33, Cy 4.5uF
FILTER 3-PH EMC/RFI SLIM BOOK 480VAC 40A TERM 33 CY 4.5UF FN 3288 SERIES
FN3288-40-33-C35-R65, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
POWER LINE FILTER, 3 PHASE, 40A, 530VAC;
LINE FILTER 530V/305VAC 40A CHAS
LINE FILTER SLIM 480VAC 40A STB
Power Line Filter, 3 Phase, 40A, 530Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:530Vac; Current Rating:40A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Filter Type:3 Phase Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3288-40-33-C35-R65