TE Connectivity FN3287-63-53-C21-R65
3-PHASE Slim Line Filter 480VAC, 63A, Stb Terminal 53, Cy 220NF
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지0년 전
Electro Sonic
Sager Electronics
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+117%
공급망
Country of OriginThailand
Introduction Date2019-05-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FN 3287 Terminal Block Inverters Power Drive Systems Two Stage EMC/EMI Line Filter 63A DC~60Hz 530V 305V -40C~100C
LINE FILTER 530V/305VAC 63A CHAS
FN3287-63-53-C21-R65 Current Rating: 63 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 480 VAC 3-Phase Filters & Smallest Book-Style Emc/rfi Filter For Inverters And Power Drive | 63 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: FN3287-63-53-C21-R65 | Internal Number: 820850-SF | FN3287-63-53-C21-R65 Current Rating: 63 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 480 VAC 3-Phase Filters & Smallest Book-Style Emc/rfi Filter For Inverters And Power Drive | 63 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part# FN3287-63-53-C21-R65 | Schaffner