TE Connectivity FN2020-12-06
Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 12A 250VAC Solder Lug Chassis Mount
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet7 페이지0년 전
Electro Sonic
Burklin Elektronik
TME
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+233%
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FILTER AC GENERAL PURPOSE EMI 1 PH OP-V 250VAC 12A CHASSIS MNT FN 2020 SERIES
Schaffner EMC FN2020-12-06 12A Single Phase Chassis Mount Filter
1-stage filter, 50 to 400 Hz, 12 A, 250 V (DC), 250 VAC, 700 µH, faston plug 6.3 mm, FN2020-12-06
FN2020-12-06, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Single Phase Chassis Mount AP Fil
Schaffner General Purpose Filters
Power Line Filters FN2020-12/06
LINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNT
Emi Power Line Filter, 12A, 740Ua; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:250Vac; Current Rating:12A; No. Of Phases:Single Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Quick Connect; Product Range:Fn 2000 Series Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN2020-12-06