Samtec ZW-50-17-T-S-331-126
Board Stackers & Spacers, Pin Header, 8.41 mm, 50 Contacts, Solder, 1 Rows, 2.54 mm, ZW Series
Production
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet1 페이지8년 전
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
설명
Conn Board Stacker HDR 50 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk