Samtec ZW-36-10-F-S-445-122
Headers & Wire Housings Flexible Board Stacking Header, 0.100 Pitch
Production
데이터시트 및 문서
Samtec
Datasheet1 페이지8년 전
Sager Electronics
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
관련 부품
Conn Unshrouded Header HDR 36 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole KK Bag
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 36 Contacts, Through Hole, TSW Series
Amphenol Communications Solutions77311-118-36LF
Conn Unshrouded Header HDR 36 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bulk
KK 254 Breakaway Header Vertical 36 Circuits 0.38um Gold Selective Plating Mating Pin 7.49mm
KK 254 Breakaway Header Vertical 36 Circuits 0.76um Gold Selective Plating Mating Pin 8.13mm
Amphenol Communications Solutions77311-818-36LF
77311 Series 36 Position 1 Row 2.54 mm Through Hole Header Connector
설명
Conn Board Stacker HDR 36 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole