Samtec ZW-34-14-G-D-1135-080
Stacking Board Connector, ZW Series, 68 Contacts, Header, 2.54 mm, Through Hole, 2 Rows
Production
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet1 페이지8년 전
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
관련 부품
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 68 Contacts, Through Hole, TSW Series
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 68 Contacts, Through Hole Right Angle, TSW Series
1.27mm Pitch EBBI 50D Plug, Vertical, without Latch, 68 Circuits, 3.40mm PC Tail Length
Board Connector, 68 Contact(s), 1 Row(s), Male, Right Angle, Solder Terminal, Plug
설명
Conn Board Stacker HDR 68 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk