Samtec ZW-34-10-F-D-602-103
Conn Board Stacker HDR 68 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
관련 부품
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 68 Contacts, Through Hole, TSW Series
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 68 Contacts, Through Hole Right Angle, TSW Series
1.27mm Pitch EBBI 50D Plug, Vertical, without Latch, 68 Circuits, 3.40mm PC Tail Length
설명