Samtec ZW-26-10-G-D-550-080
Stacking Board Connector, ZW Series, 52 Contacts, Header, 2.54 mm, Through Hole, 2 Rows
Production
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet1 페이지8년 전
Datasheet1 페이지5년 전
Electro Sonic
JRH Electronics
Arrow Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
관련 부품
26pin 2.54mm 2 2.54mm Header,Push-Pull 1.75A 760nm 40.34mm*8.59mm*8.59mm
Pin Header, Wire-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 14 Contacts, Through Hole Straight, 2500
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 12 Contacts, Through Hole, TSW Series
80400031441 N2534-6002-Rb=34/Hdr/Lp/Str/Ht/.112/30Avg/Rohs Rohs Compliant: Yes
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 20 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM / Connector Header Through Hole 6 position 0.100" (2.54mm)
설명
Conn Board Stacker HDR 52 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk