Samtec ZW-25-14-S-S-910-310
Conn Board Stacker HDR 25 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet2 페이지14년 전
관련 부품
Pin Header, Board-to-Board, 1.27 mm, 1 Rows, 25 Contacts, Through Hole, TMS Series
KK 254 Solid Header, Vertical, with Friction Lock, 25 Circuits, Gold (Au) Plating
Variable Height Pcb Header Strips Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. MTSW-225-09-G-S-330-RE
Conn Unshrouded Header HDR 25 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole KK® Bag
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
KK 254 Breakaway Header Right-Angle Surface Mount Compatible 25 Circuits 0.38
설명