Samtec ZW-25-09-T-S-485-080
Conn Board Stacker HDR 25 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet1 페이지14년 전
관련 부품
KK 254 Breakaway Header, Vertical, 25 Circuits, Tin (Sn) Plating, Mating Pin Length 8.13mm
KK 254 Breakaway Header, Vertical, 25 Circuits, Tin (Sn) Plating, Mating Pin Length 6.09mm
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 25 Contacts, Through Hole, TSW Series
Conn Unshrouded Header HDR 25 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole Bag
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 1 Rows, 25 Contacts, Through Hole, TMM Series
Pin Header, Vertical, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 25 Contacts, Through Hole, HTSW Series
설명