Samtec ZW-23-20-G-S-500-080
Conn Board Stacker HDR 23 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet1 페이지14년 전
관련 부품
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 23 Contacts, Through Hole, TSW Series
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
설명