Samtec ZW-16-12-F-S-433-472
Conn Board Stacker HDR 16 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
관련 부품
KK 254 Breakaway Header Vertical 16 Circuits 0.38um Gold Selective Plating Mating Pin 8.13mm
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 16 Contacts, Through Hole, TSW Series
Conn Unshrouded Header HDR 16 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole KK® Bag
KK 42375 ROHS3Compliant Gold Solder Connector Header, Breakaway 15.0muin 0.38mum
TSW - Samtec 2.54mm Pin Header 13.46mm Overall Pin Length 2.79mm Tail (14) - Fast Stock(mcv)
설명