Samtec ZW-10-20-T-D-360-385
Stacking Board Connector, ZW Series, 20 Contacts, Header, 2.54 mm, Through Hole, 2 Rows
3개월간의 트렌드:
+0.00%
관련 부품
CONN, HEADER, 20POS, 2ROW, 2.54MM; Available until stocks are exhausted Alternative available
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
TSW - Samtec 2.54mm Pin Header 21.08mm Overall Pin Length 2.79mm Tail (17) - Fast Stock(mcv)
Amphenol Communications Solutions67996-420HLF
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM / Connector Header Through Hole 20 position 0.100" (2.54mm)
Amphenol Communications Solutions67997-420HLF
Conn Unshrouded Header HDR 20 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Poly Bag
Conn Unshrouded Header HDR 20 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bulk/Loose
설명
Conn Board Stacker HDR 20 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk