Samtec ZW-10-13-F-S-1010-110
Headers & Wire Housings Flexible Board Stacking Header, 0.100 Pitch
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Samtec
Datasheet1 페이지8년 전
Sager Electronics
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Conn Unshrouded Header HDR 10 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole C-Grid III™ Tray
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 10 Contacts, Through Hole, TSW Series
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
설명
Conn Board Stacker HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole