Samtec ZW-10-08-T-S-320-090
Board Stackers & Spacers, Pin Header, 8.13 mm, 10 Contacts, Solder, 1 Rows, 2.54 mm, ZW Series
Production
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet1 페이지8년 전
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
설명
Conn Board Stacker HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk