Samtec ZW-08-20-T-D-930-100
Stacking Board Connector, ZW Series, 16 Contacts, Header, 2.54 mm, Through Hole, 2 Rows
Production
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet1 페이지8년 전
Sager Electronics
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
관련 부품
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM / Connector Header Through Hole 16 position 0.100" (2.54mm)
Amphenol Communications Solutions67996-416HLF
Conn Unshrouded Header HDR 16 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Poly Bag
Headers & Wire Housings Flexible Board Stacking Header with Fixed Tail Length, 0.100 Pitch
2.54mm (0.1) Pitch DIL Vertical PC Tail Pin Header, 6.1mm mating pin height, tin, 8+8 contacts"
Amphenol Communications Solutions67997-416HLF
Conn Unshrouded Header HDR 16 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole BergStik® Bulk
설명
Conn Board Stacker HDR 16 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk