Samtec ZW-07-08-G-S-320-100
Stacking Board Connector, ZW Series, 7 Contacts, Header, 2.54 mm, Through Hole, 1 Rows
Production
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet1 페이지8년 전
Sager Electronics
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
관련 부품
KK 254 Solid Header, Vertical, with Friction Lock, 7 Circuits, Gold (Au) Plating
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
Conn Unshrouded Header HDR 7 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole KK Bag
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 7 Contacts, Through Hole, TSW Series
Amphenol Communications Solutions76384-307LF
CONN HEADER VERT 7POS 2.54MM / Connector Header Through Hole 7 position 0.100" (2.54mm)
KK 254 Breakaway Header Vertical 7 Circuits 0.38um Gold Selective Plating Mating Pin 6.09mm
설명
Conn Board Stacker HDR 7 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk