Samtec ZW-05-10-T-D-625-080
Board Stackers & Spacers, Pin Header, 15.88 mm, 10 Contacts, Solder, 2 Rows, 2.54 mm, ZW Series
Production
데이터시트 및 문서
Samtec
Datasheet1 페이지7년 전
Technical Drawing1 페이지8년 전
Electro Sonic
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
설명
Board to Board & Mezzanine Connectors Flexible Board Stacking Header, 0.100 Pitch
Conn Board Stacker HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole