Samtec ZW-05-10-T-D-445-192
Stacking Board Connector, ZW Series, 10 Contacts, Header, 2.54 mm, Through Hole, 2 Rows
Production
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet1 페이지8년 전
Sager Electronics
JRH Electronics
Arrow Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
관련 부품
Conn Unshrouded Header HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Automotive Bulk
TSW - Samtec 2.54mm Pin Header 13.46mm Overall Pin Length 2.79mm Tail (14) - Fast Stock(mcv)
Pin Header, Vertical, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole, TSW
설명
Conn Board Stacker HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk