Samtec ZW-05-10-F-D-445-192
Headers & Wire Housings Flexible Board Stacking Header, 0.100 Pitch
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Samtec
Datasheet1 페이지8년 전
Sager Electronics
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
관련 부품
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM / Connector Header Through Hole 6 position 0.100" (2.54mm)
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 4 Contacts, Through Hole, TSW Series
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 8 Contacts, Through Hole, TSW Series
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 8 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole C-Grid® Tray
설명
Board Stacking Connector, 10 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, Solder Terminal, ROHS COMPLIANT
Conn Board Stacker HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole