Samtec ZSS-110-05-S-D-900-20
Conn Elevated Shrouded Header HDR 20 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk
Production
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet1 페이지8년 전
Samtec
Electro Sonic
Sager Electronics
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+30.45%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
관련 부품
TE Connectivity5103309-5
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 20 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tube
TE Connectivity5103311-5
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 20 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Tube
Pin Header, Wire-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 20 Contacts, Through Hole, AMP-LATCH
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 20 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole C-Grid III™ Frame
2.54mm Pitch C-Grid Breakaway Header Dual Row Vertical High Temperature 20 Circuits 0.38
Pin Header, Signal, 2.54 mm, 2 Rows, 20 Contacts, Through Hole Straight, C-Grid 70246 Series
설명
Stacking Board Connector, Elevated Terminal Strip, ZSS Series, 20 Contacts, 2.54 mm, Through Hole
".100"" Shrouded Elevated Terminal Strip"
STACKING BOARD CONNECTOR, ELEVAT
SHROUDED HEADER ELEVATED .100"" (2,54MM)