Samtec ZSS-110-04-S-D-780-20
Conn Elevated Shrouded Header HDR 20 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk
Production
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet1 페이지8년 전
Samtec
Electro Sonic
Sager Electronics
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
관련 부품
TE Connectivity5103309-5
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 20 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tube
TE Connectivity5103311-5
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 20 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Tube
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 20 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole C-Grid III™ Frame
Conn IDC Connector PL 20 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole Box/Tube
Header Connector, Pcb Mount, Receptacle, 20 Contacts, Pin, 0.100 Pitch, Pc Tail Terminal
Pin Header, Signal, 2.54 mm, 2 Rows, 20 Contacts, Through Hole Straight, C-Grid 70246 Series
설명
Stacking Board Connector, Elevated Terminal Strip, ZSS Series, 20 Contacts, 2.54 mm, Through Hole
".100"" Shrouded Elevated Terminal Strip"
SHROUDED HEADER ELEVATED .100"" (2,54MM)