Samtec ZLTMM-120-66-L-D-500
Conn Elevated Shrouded Header HDR 40 POS 2mm Solder ST Thru-Hole T/R
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet1 페이지13년 전
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
관련 부품
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 40 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Milli-Grid™ Tube
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 40 POS 2mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Milli-Grid Tube
Connector Unshrouded Header 40 Position 2mm Solder Right Angle Thru-Hole Tray
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 40 Contacts, Through Hole, TMM Series
TMM ROHS3Compliant COMMERCIAL 2000 Connector Header -55C~125C 3.2A per Contact 500V 3.94mm
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 40 Contacts, Through Hole Right Angle, TMM Series
설명