Samtec ZLTMM-106-12-T-D-650
Headers & Wire Housings 2.00 mm Shrouded Variable Stack Height Terminal Strip
Production
데이터시트 및 문서
Samtec
Datasheet1 페이지8년 전
Technical Drawing1 페이지13년 전
Sager Electronics
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
관련 부품
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 12 POS 2mm Solder ST Thru-Hole iGrid™ Frame
Mini50 Unsealed Right-Angle Header Dual Row 12 Ci |Molex 34826-0125
2.00mm Pitch MicroClasp Wire-to-Board Header, Dual Row, Vertical, 12 Circuits, with PCB Locator
HIROSE ELECTRICDF11-12DP-2DSA(24)
CONN HEADER VERT 12POS 2MM / Connector Header Through Hole 12 position 0.079" (2.00mm)
Stacking Board Connector, DW Series, 2 Contacts, Header, 2.54 mm, Through Hole, 1 Rows
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 12 Contacts, Through Hole, TMM Series
설명
Conn Elevated Shrouded Header HDR 12 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
SHROUDED HEADER ELEVATED 2MM (.079"")