Samtec ZF5S-40-02-T-WT-K-FR
Connector FFC/FPC Socket 40 Position 0.5mm Solder Right Angle Surface Mount T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet1 페이지5년 전
Newark
설명
"Zero Insertion Force Connector for FFC
FFC-FPC PCB CONNECTORS;
0.5MM ZIF FFC SOCKET STRIP