Samtec ZF5S-30-01-T-WT-K-FR
Connector FFC/FPC Socket 30 Position 0.5mm Solder Right Angle Surface Mount T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet1 페이지5년 전
Samtec
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
설명
"Zero Insertion Force Connector for FFC
CONN FFC BOTTOM 30POS 0.5MM R/A