Samtec ZF5S-25-01-T-WT-K-FR
Connector FFC/FPC Socket 25 Position 0.5mm Solder Right Angle Surface Mount T/R
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet1 페이지5년 전
Newark
설명
"Zero Insertion Force Connector for FFC
CONN FFC BOTTOM 25POS 0.5MM R/A