Samtec ZF5S-15-02-T-WT-K
FFC & FPC Connectors Zero Insertion Force Connector for FFC, 0.50 mm (.0197) Pitch
Samtec
Technical Drawing5 페이지5년 전
Datasheet1 페이지7년 전
심벌풋프린트
다운로드
설명
Conn FFC SKT 15 POS 0.5mm Solder RA SMD Tube