Samtec ZF5S-12-02-T-WT-TR
FFC & FPC Connectors Zero Insertion Force Connector for FFC, 0.50 mm (.0197) Pitch
Samtec
Datasheet1 페이지8년 전
Technical Drawing5 페이지10년 전
Electro Sonic
심벌풋프린트
3D다운로드
설명
Conn FFC SKT 12 POS 0.5mm Solder RA SMD T/R