Samtec ZF5S-10-03-T-WT-TR
FFC & FPC Connectors Zero Insertion Force Connector for FFC, 0.50 mm (.0197) Pitch
Samtec
Datasheet1 페이지8년 전
Technical Drawing5 페이지10년 전
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
Toby Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-41.23%
심벌풋프린트
3D다운로드
관련 부품
Amphenol Communications SolutionsSFV20R-1STE1HLF
20 POS 0.5mm Solder RA SMD Embossed Conn FFC/FPC Connector Socket
Amphenol Communications SolutionsSFV24R-2STE1HLF
FFC and FPC Connectors; AMPHENOL; SFV24R-2STE1HLF; Tin; Surface Mount; 500 mA; 24
Amphenol Communications SolutionsSFV26R-2STE1HLF
Conn FFC/FPC Connector SKT 26 POS 0.5mm Solder RA SMD T/R
Conn FPC Connector SKT 10 POS 0.5mm Solder RA SMD Embossed T/R
Conn FPC Connector SKT 30 POS 0.5mm Solder RA SMD Easy-On™ T/R
FFC & FPC Connectors 0.5 FFC To Board ST Type 40CktEmbsTpPkg
설명
Conn FFC Connector SKT 10 POS 0.5mm Solder RA SMD T/R
500¦Ìm 10pin 4.87mm FFC 1.8A 10.65mm*3.02mm