Samtec ZF5S-10-01-T-WT-K-FR
Connector FFC/FPC Socket 10 Position 0.5mm Solder Right Angle Surface Mount T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet1 페이지5년 전
Samtec
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
설명
"Zero Insertion Force Connector for FFC
CONN FFC BOTTOM 10POS 0.5MM R/A