Samtec ZF1-28-02-T-WT-TR
FFC & FPC Connectors 1.00 mm Zero Insertion Force Flat Flexible Cable Socket Strip
Samtec
Datasheet1 페이지7년 전
Datasheet4 페이지9년 전
Sager Electronics
_legacy Avnet
설명
Conn FFC/FPC Connector SKT 28 POS 1mm Solder RA SMD T/R