Samtec YTQ-125-02-SM-5
Conn Socket Strip SKT 125 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
Sager Electronics
Datasheet1 페이지0년 전
관련 부품
Headers & Wire Housings Cost Effective Rugged PCB Sockets, 2.00mm pitch
설명