Samtec YTQ-120-01-SM-6
Conn Socket Strip SKT 120 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
Sager Electronics
Datasheet1 페이지0년 전
관련 부품
Headers & Wire Housings Cost Effective Rugged PCB Sockets, 2.00mm pitch
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Elevated Socket Strip
설명