Samtec TW-28-03-L-Q-250-080
Stacking Board Connector, TW Series, 112 Contacts, Header, 2 mm, Through Hole, 4 Rows
Production
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet1 페이지8년 전
Samtec
Sager Electronics
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
관련 부품
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 4 Rows, 80 Contacts, Through Hole, TMMS Series
Headers & Wire Housings Low Profile Tiger Eye Header Strips, 2.00 mm Pitch
TE Connectivity1-1734100-0
Telecom and Datacom Connector, 100 Contact(s), Male, Straight, Solder Terminal, Plug
TE Connectivity1734100-8
Conn High Density PL 80 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole 80 Terminal 1 Port Tube
설명
"Flexible Surface Mount Board Stacking Header
Gold Direct Insert 112P 2mm Four rows Black 2mm Plugin,P=2mm Pin Headers ROHS
Conn Board Stacker HDR 112 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk