Samtec TCSD-20-D-12.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 40 Positions, 12 , 305 mm, 2 mm, TCSD Series
Samtec
element14 APAC
3개월간의 트렌드:
+10.83%
관련 부품
TE Connectivity1483353-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 10 to 10 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.05m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
TE Connectivity1483352-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 8 to 8 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Cable Assembly 0.1m 28AWG 6 to 6 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
설명
Cable Assy, 40P, Idc Rcpt-Rcpt, 304.8Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-20-D-12.00-01-N
Cable Assembly 0.304m 28AWG 1mm 40 to 40 POS IDC Connector to IDC Connector F-F TIGER EYE™ Bulk