Samtec TCSD-15-D-12.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 30 Positions, 12 , 305 mm, 2 mm, TCSD Series
Sager Electronics
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-12.73%
설명
CABLE ASSY, 30P, IDC RCPT-RCPT, 304.8MM;
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMBLY
SAMTEC, INC TCSD-15-D-12.00-01-N
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 30P, 12"; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:30Positions; Cable Length - Imperial:12"; Cable Length - Metric:305Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-15-D-12.00-01-N