Samtec TCSD-05-D-10.00-01-F-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 10 , 254 mm, 2 mm, TCSD Series
Production
데이터시트 및 문서
Samtec
Datasheet1 페이지8년 전
Technical Drawing3 페이지10년 전
Electro Sonic
Sager Electronics
Newark
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-6.45%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
관련 부품
Ribbon Cables / IDC Cables IDC Socket Cable Assemblies, 2.00mm Pitch
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 16 Positions, 12 ", 305 mm, 2 mm, TCSD Series"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 20 Positions, 15 ", 381 mm, 2 mm"
Cable Assembly Flat Ribbon 0.15m 28AWG 6 POS Picoflex IDT to 6 POS Picoflex IDT F-F IDT-IDT Bag
Cable Assembly 0.15m 28AWG 1.27mm 10 to 10 POS Picoflex to Picoflex F-F Picoflex® Bag
Cable Assembly Flat Ribbon 0.1m 28AWG 8 POS Picoflex IDT to 8 POS Picoflex IDT F-F IDT-IDT Bag
설명
Cable Assembly Flat Ribbon 0.254m 28AWG IDC Connector to IDC Connector 10 to 10 POS SKT-SKT IDT-IDT Bulk
CABLE ASSY, 10POS, IDC RCPT-RCPT, 254MM;
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMBLY
SAMTEC, INC TCSD-05-D-10.00-01-F-N
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 10P, 10"; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:10Positions; Cable Length - Imperial:10"; Cable Length - Metric:254Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-05-D-10.00-01-F-N