Samtec TCMD-10-T-02.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 20 Positions, 2 , 50.8 mm, 2 mm, TCMD Series
Production
데이터시트 및 문서
Samtec
Datasheet1 페이지8년 전
Technical Drawing4 페이지9년 전
Sager Electronics
Newark
JRH Electronics
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+58.93%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
관련 부품
Picoflex PF-50 IDT-to-Picoflex PF-50 IDT Cable Assembly, 0.07m Length, Tin (Sn) Plating, 14 Circuits
Cable Assembly Flat Ribbon 0.12m 28AWG 10 POS IDC Connector to 10 POS IDC Connector F-F IDT Bag
TE Connectivity57040-5
Flat Ribbon Cable 40Conductors 28AWG 30.48m Tinned Copper Gray/Red Edge 300V Reel
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 16 Positions, 2 ", 50.8 mm, 2 mm, TCMD Series"
Cable Assembly 0.06m 28AWG 1.27mm 4 to 4 POS Picoflex to Picoflex F-F Picoflex® Bag
Cable Assembly 0.05m 28AWG 1mm 10 to 10 POS IDCConnector to IDCConnector M-F TIGER EYE™ Skin
설명
Cable Assembly 0.05m 28AWG 1mm 20 to 20 POS IDC Connector to IDC Connector M-F TIGER EYE™ Skin
Cable Assy, Idc Plug-Rcpt, 20Pos, 2"; Connector To Connector:Idc Plug To Idc Receptacle; No. Of Positions:20Positions; Cable Length - Imperial:2"; Cable Length - Metric:50.8Mm; Connector Pitch:2Mm; Product Range:Tiger Eye Tcmd Seriesrohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCMD-10-T-02.00-01-N