Samtec ST4-10-1.50-L-D-P-TR
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.40 mm Micro Blade & Beam Ultra Fine Pitch Header
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Samtec
Datasheet1 페이지8년 전
Technical Drawing4 페이지9년 전
Sager Electronics
element14 APAC
Newark
Toby Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+95.55%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
Ultra Librarian
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
관련 부품
Conn Board to Board PL 20 POS 0.4mm Solder ST SMD Embossed T/R, 0.4mm B-B H=1.0
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.4 B/B Plug Assy 20Ckt EmbsTp Pkg
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.4 B/B Rec Assy W/Tape 14Ckt EmbsTpPkg
0.5mm 2 20P Standing paste SMD,P=0.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.50 mm Low Profile Blade & Beam Terminal Strip
설명
Mezzanine Connector, Header, 0.4 mm, 2 Rows, 20 Contacts, Surface Mount, Phosphor Bronze
Conn Fine Pitch Connector HDR 20 POS 0.4mm Solder ST SMD T/R
SAMTEC ST4-10-1.50-L-D-P-TR CONNECTOR, HEADER, 0.4MM, 20WAY
Mezzanine Conn, Hdr, 20Pos, 2Row; Mezzanine Connector Type:Header; Pitch Spacing:0.4Mm; No. Of Rows:2Rows; No. Of Contacts:20Contacts; Connector Mounting:Surface Mount; Contact Material:Phosphor Bronze; Product Range:St4 Series Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. ST4-10-1.50-L-D-P-TR