Samtec SSW-127-02-S-D
PCB Receptacle, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 54 Contacts, Through Hole Mount, SSW Series
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Samtec
Datasheet1 페이지8년 전
Technical Drawing3 페이지9년 전
Electro Sonic
Sager Electronics
Newark
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
관련 부품
Amphenol Communications Solutions68683-327LF
Conn Socket Strip SKT 54 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Dubox® Tube
PCB Receptacle, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 50 Contacts, Through Hole Mount, SSW Series
PCB Receptacle, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 40 Contacts, Through Hole Mount, SSQ Series
PCB Receptacle, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 40 Contacts, Through Hole Mount, SSW Series
TE Connectivity2-147102-5
Connector Socket Strip RCP 50 POS 2.54mm Solder ST SMD Gang of Tubes
1.27mm Pitch EBBI 50D Receptacle, Vertical, 40 Circuits, 2.79mm PC Tail Length
설명
"Tiger Buy™ Socket Strip with PCB Tails
Conn Socket Strip SKT 54 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk
CONN RCPT .100" 54POS DUAL GOLD
2.54mm 2.54mm Double Row 4.7A Tin 54P -55鈩儈+125鈩 Phosphor Bronze Direct Insert 8.51mm Square Hole Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS