Samtec SQT-109-01-L-D-018
PCB Receptacle, Board-to-Board, Wire-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 18 Contacts, Through Hole Mount
Production
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet1 페이지8년 전
Samtec
Master Electronics
Sager Electronics
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
TraceParts
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
관련 부품
Amphenol Communications Solutions63453-118LF
Conn Socket Strip SKT 18 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Tube
Conn Socket Strip RCP 18 POS 2mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Milli-Grid™ Tube
Conn Socket Strip SKT 18 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole TIGER CLAW™ Tube
Board Stackers & Spacers, Socket Strip, 7.87 mm, 18 Contacts, Solder, 2 Rows, 2 mm, ESQT Series
Board Connector, 18 Contact(s), 2 Row(s), Female, Right Angle, Solder Terminal, Socket
설명
"Cost Effective Rugged PCB Sockets
CONN RCPT 18POS 0.079 GOLD PCB